Pink & Plants


Róż i zieleń to dla mnie jedno z tych idealnych połączeń kolorystycznych. Szukając miejsca do sfotografowania przedstawionej stylizacji wiedziałam, że trzeba będzie wprowadzić tu troche zieleni. Padło na Europejskie Centrum Solidarności i jego przepiękny Zimowy Ogród, który już za niedługi okres czasu rozkwitnie jeszcze bardziej. 

_____


Pink and green is one of the best colour connections. When I was looking for a place to make a photosession of this stylization I knew that it will be obvious to enter some green here. I chose European Solidarity Centre and it's beautiful Winter Garden, which will flourish more in the nearest future.


Góra to bluza marki Stone Island. Moją uwagę ogromnie przykuwają detale. Tak było i tym razem - charakterystyczna dla marki napa umieszczona na lewym rękawie robi robotę. No i ten piękny, sprany róż.

_____


The top is a Stone Island sweatshirt. Details pay my attention extremely. It was the same this time - characteristic for this brand label placed on the left sleeve makes this work. And this beautiful, washed pink colour.Spodne w retro klimacie o szerokim kroju i wysokim stanie. Fajnie będa komponowały się latem chociażby z krókim topem.


_____


Wide cut and high waist pants in retro style. It will be pretty cool to compose them with short top for summer.Buty. Tutaj mamy doczynienia z delikatnie zabawną historią. Pochodzą z pierwszego packu Puma Fenty by Rihanna. Według mnie to najlepsza kolorystyka owego buta. Gdy zobaczyłam jego zdjęcia w sieci po raz pierwszy wiedziałam, że muszę je mieć. No i mam. Tak to u mnie często bywa, że zanim zacznę coś regularnie nosić, wolę najpierw zrealizować w tym sesję. No. I tak czekały sobie w pudełku do teraz. Trochę czasu minęło, ale już wiem, że będą to jedne z najchętniej noszonych przeze mnie wiosną butów.


_____Shoes. We have to deal with pretty funny history here. They come from first pack Puma Fenty by Rihanna. In my opinion it's the best colourway of this shoe. When I saw photos of this shoe in teh Internet I knew that I have to have them. And I have. I often have to make photos of a stuff before to use them. So those shoes were waiting for me until now. Some time has passed but I already know, that they will be one of my favourities summer shoes.bluza / sweatshirt - Stone Island
spodnie / pants - ASOS
buty / sneakers - Puma Creepers  by Rihanna

fot. Aleksandra Graff


You Might Also Like

0 komentarze