I designed for myself againJak sam tytuł mówi, przedstawiona na zdjęciach stylizacja obejmuje ubrania, które zaprojektowałam sobie już w ubiegłym roku, jednak dopiero teraz udało się uchwycić je przed obiektywem. Chyba nikogo kto śledzi mojego bloga nie zdziwi, że spódnica i bluzka, bo o nich tu mowa, zostały uszyte przez moją mamę?


_____


As a title says, look showed in the pictures includes clothes that I designed last year, but just now it was possible to get them captured in the pics. I think that nobody who follows my blog will be surprised that skirt and blouse were made by my mum?Paradoksalnie mimo że na co dzień chodzę w spodniach, najbardziej lubię projektować spódnice i sukienki, które kocham nosić, serio... ale latem!


_____


Paradoxically even though I wear pants on a daily basis, I like to design skirts and dresses the most, which I love to wear, seriously... but just in the summer!Góra to bluzka z fakturowanej tkaniny z kapturem i bez rękawów, w pasie zakończona ściągaczem. Na zdjęciach niestety średnio widoczny jest "zakładkowy" bok, który w rzeczywistości świetnie się prezentuje.


____The top is a sleeveless blouse with hood made of pattern fabric and finnished with welt in waist. "Overlapping side" which unfortunately is not visible on photos presents great in real life.


Spódnica o prostym, kloszowatym kroju wykonana z fakturowanego neoprenu. Uwielbiam pianki! Zestawienie kolorystyczne nie jest przypadkowe. Po pierwsze, buty. Po drugie, granat i róż tworzą duet idealny.


_____


Simple flared skirt is made of pattern neoprene. I love foams! Colour matching isn't accidental. Firstly- shoes. Secondly - navy and pink make perfect duo.Buty to mój ulubiony model marki Reebok - Insta Pump Fury powstały w kolaboracji z marką kosmetyczną "Face Stockholm". Piękne, głębokie kolory, granat, metaliczny burgund wpadający w złoto i pudrowy róż. Cudo!


_____


Shoes are my favorite model from Reebok - Insta Pump Fury which raised in collaboration with cosmetic band "Face Stockholm". Beautiful, deep colors, navy, metallic burgundy with gold undertone and powder pink.Z kolei co do samego modelu to tak, nie jest to najpiękniejszy but i wygląda dość topornie, ale mimo to uwielbiam go też za wygodę.


_____


The shoe itself is not the most beautiful shoe and it looks pretty clumpy, but despite that I love it also for it's comfortableness. 

bluzka / blouse - mój projekt / my project
spódnica / skirt - mój projekt / my project
buty / shoes - Reebok Insta Pump Fury x FACE Stockholm


fot. Aleksandra Graff

You Might Also Like

0 komentarze