Lady in fur


Nie prawdziwym rzecz jasna, ale prezentującym się nad wyraz ładnie. Zakup takiego cudeńka planowałam od dłuższego czasu, jednak ciężko jest trafić na ładne, fajne jakościowo futro. W końcu się udało. Vintage shop. 


_____Not real of course, but presenting really nice. I was planning to buy beauty like this some time ago, but it's hard to find fine and good quality fur. I did it at last. Vintage shop. Beżowe futro połączyłam z jasnymi, zamszowymi, beżowymi adidas Gazelle z podeszwą z gumy naturalnej. No spójrzcie tylko. Te kolory współgrają ze sobą jak mało co. 


_____I connected beige fur with light, suede, beige adidas Gazelle with natural rubber outsole. Let's just see. Those colors harmonizes each other perfectly.


Połączenie granatu z beżem uważam za połączenie idealne. Stąd też taki a nie inny wybór jeśli chodzi o resztę outfitu. Chcąc uzyskać efekt lekkiej mieszanki wybuchowej postanowiłam połączyć futro z kojarzącym mi się setem w klimacie japońskim. 


_____Navy with beige is perfect match for me. That's why I chose the rest of outfit like this. I wanted obtain some kind of explosive mixture, so I decided to connect fur with set in japanese climate.


Projektant spisał się na 5+. Nie ma co się dziwić, w końcu kolekcja zaprojektowana została przez japońskiego projektanta Satomiego Nakamurę, a sam materiał z którego wykonano ową kolekcję produkowany jest przez japońską markę Yamayo Textiles Co Ltd


_____Designer did it on 5+. There's nothing to wonder, at last this collection was designed by japenese designer Satomi Nakamura and a material from which this collection is made of, comes from japanese company Yamayo Textiles Co Ltd.


Zacznę od tego co charakteryzuje całą kolekcję. Prostota. Czysto, schludnie i tak jak powinno być. Pobawiono się tutaj cięciami, co szczególnie widoczne jest przy spodniach, które mam na sobie, ale jednocześnie ilość szwów ograniczono do niezbędnego minimum


_____I'll start from that what characterizes the whole collection. Simplicity. Clean, neatly and like it should be. There are variations about some cuts what is especially visible in pants which I wear, but quantity of stitches was limited to necessary minimum at the same time


Poza prostotą, jakość. Uwierzcie lub nie, ale marzy mi się by każda marka wykorzystywała tak wysokogatunkowe materiały do swoich produktów jak w tym przypadku adidas. Frotté Yamayo, bo tak właśnie nazywa owy materiał to gruby, przyjemny w dotyku i luksusowy produkt. 


_____Besides simplicity, quality. Believe me or not, but I dream about that every brand use as high quality materials in it's products as adidas does in this case. Frotté Yamayo what is the name of this material is thick, nice in touch and luxury product. Ja postawiłam na tank top, który latem śmiało może służyć także jako sukienka, a także spodnie. Bardzo dobrze czułam się w tym secie i coś mi się wydaje, że będzie to jedno z najczęściej noszonych przeze mnie latem zestawień. Bez futra oczywiście. 


_____I chose tank top which can be wearing as a dress in the summer and also pants. I was feeling really good and comfortable in this set and I wonder, that it will be one of those  combinations which will often wear this summer. Without fur of course.tanktop - adidas XBYO
spodnie / pants - adidas XBYO
futro / faux fur - vintage shop
buty / shoes - adidas Gazelle

fot. Aleksandra Graff


You Might Also Like

0 komentarze