Light it up, czyli pierwszy trening #heretocreate za nami!22 kwietnia, czyli w ubiegłą sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w najnowszym projekcie adidas Women. Tego dnia bowiem odbył się pierwszy z siedmiu treningów w owy projekt wchodzących. Fitnessowy, pełen pozytywnej energii i dość męczący (!) trening poprowadziła Izabela Parszczyńska. Było skocznie, trochę siłowo, ale bardzo, bardzo przyjemnie.


Wydarzenie odbyło się w "The Tides" nad Wisłą dzięki czemu mogliśmy podziwiać piękne warszawskie widoki. W treningu udział wzięła także Jessica Mercedes, która została mianowana dyrektor kreatywną wszystkich 7 treningów. "Light it up!", bo tak brzmi nazwa sobotniego treningu nawiązuje do miejskiej gry świateł co niezaprzeczalnie było widoczne ;)


Po treningu zorganizowano dla nas strefę relaksu, a dla tych mniej zmęczonych strefę DIY. Nie obyło się bez batonów energetycznych. Ej, pyszne były!


Mi bardzo przypadła do gustu konstrukcja, na której w ciekawy sposób wywieszona została najnowsza kolekcja adidas Women. Ponadto jako fajny gadżet - możliwość wydrukowania zdjęć uprzednio oznaczonych hashtagiem #heretocreate, by każda z nas mogła mieć pamiątkę  z wydarzenia.Jeśli nie udało Wam się wziąć udziału w treningu tym razem, nic straconego. Kolejny trening już 28 maja! Tym razem w świat Float Fit wprowadzi nas Zuzanna Kijanowska. Miejsce? Basen w PKiN. Coś czuję, że będzie niesamowicie! ;) Zgłoszenia przyjmowane są pod tym linkiem.A tu Ania, jedna z trenerek, z którą walczyć będziemy już za kilka miesięcy! Swoją drogą cały projekt uważam za mega fajną inicjatywę. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było. 7 trenerek, 7 różnych dyscyplin sportowych. Przede wszystkim różnorodość, pokazanie, że sport to nie tylko bieganie czy przerzucanie stali na siłowni. Dzięki temu dziewczyny, które na chwilę obecną wiedzą jedynie tyle, że chcą się poruszać i pracować nad swoją sylwetką, mają okazję sprawdzić co odpowiada im najbardziej, co je cieszy, daje satysfakcje i powera do działania. Ogromne brawa adidas Women. Trzymam kciuki za kolejne treningi i bacznie obserwuję! ;)


You Might Also Like

0 komentarze