When it was still cold outsideNo tak. Wtedy latałam w swetrze i jeszcze przebierałam nogami z zimna w nadziei, że za chwilę skończymy zdjęcia. Nie martwcie się, teraz będą same letniaczki, lekkie stylizacje, aż do końca sezonu. Tak! Znaczy się mam taką nadzieję..._____Well. I was running in sweater then and shuffled my legs with cold in hope that we'll end our photo session. Don't worry, there'll be just light summer stylizations till the end of season. yes! I hope so...


Sweter urzekł mnie przede wszystkim swoim krojem. Coś w stylu kimona, ale bez paska. Szerokie rękawy i ciekawy wzór. Uwielbiałam nosić go w zimne dni.


_____


Sweater captivated me mostly it's cutting. It's like kimono, but without the lace. Wide sleeves and interesting pattern on it. I loved to wear it in cold days.Kiedyś stroniłam od dzianych spodni. Lato przechodziłam albo w sukienkach, albo w jeansach.  Przekonałam się i teraz coś czuje, że ten zestaw posłuży mi przez całe lato. Dzianinowy melanżowy set w paski jest prosty, ale dzięki sznurkom u dole bluzki zyskuje na świeżości i zdaje się finalnie nie być na tyle prostym jakim wydawał się na pierwszy rzut oka. 


_____I was keeping away from knitted pants some time ago. In the summer I was wearing dresses or jeans. I convinced myself to it and I feel that this set will serve me during all summer. Knitted melange set in straps simply, but thanks to tapes on the bottom of blues it gains on freshness and finally it seems to be not as simply as it seemed to be on the first sight.  Buty z kolei to model adidas EQT ADV, czyli  przerobiony model klasyka z lat 90tych. Bardziej opływowy kształt sprawia, że jest to but wręcz stworzony dla damskiej stopy choć jest butem unisexowym. Charakterystyczne tkane trzy paski w kolorze turkusowym rozjaśniają całą jego sylwetkę. Tkana, skarpetowa cholewka nie należy to najelastyczniejszych, ale przy tym modelu kompletnie  to nie przeszkadza. W okolicach palców znajduje się transparentne klejenie wzmacniające jego przód. 


_____Shoes are adidas EQT ADV, remodel a classic shoe from 90'. More streamline shape causes that it's simply created for women's foot though it's unisex shoe. Characteristic three stripes in turquoise colour clears silhouette of whole shoe. Woven sock-construction upper isn't the most elastic one, but it doesn't disturb in this model. In the toes area is transparent bonding which strengthens it's front. sweter / sweater - Bershka
bluzka / blouse - adidas Originals
spodnie / pants - adidas Originals
buty / shoes - adidas EQT ADV


fot. Aleksandra Graff

You Might Also Like

0 komentarze