90' VibesKilka dni temu świat świętował 45 lat kultowego modelu Nike Cortez. Wbrew pozorom sesję tę planowałam już bardzo dawno temu. Los chciał, że zgrała się ona właśnie z tym wydarzeniem.


_____


A few days ago the World was celebrating 45 years of cult model Nike Cortez. Contrary to appearances I was planning this photo session a long time ago. Fate wanted that it connected with this event. Składając całość stylizacji myślałam o vibe'ie lat 90tych, który w połączeniu z kliszą wydawały mi się tworzyć spójną całość. Ja i Michalina jesteśmy bardzo zadowolone z efektu końcowego. Jest dokładnie tak jak wyobraziłam to sobie jakiś czas temu.


_____


When I was making stylization I was thinking about 90s vibes, which seemed to make coherent whole with photo roll. Me and Michalina are really satisfied of the final result. It's exactly as I was wondering some time ago."Forrest Gump" to zdecydowanie najlepsze według mnie wydanie wspomnianego wcześniej modelu. Lubię to mocno kontrastujące połączenie czerwieni z niebieskim co chyba dobrze widać na zdjęciach.


_____"Forrest Gump" is definitely the best edition of this model. I like this contrasting connection of red and blue what what you can see on photos.


Cortezy nie są najwygodniejszymi butami na świecie, ale klasyk ten postanowiłam wcielić do swojej kolekcji już jakiś czas temu. Zwyczajnie wizualnie bardzo przypadły mi do gustu. 


_____Cortez aren't the most comfortable shoes on the world, but I decided to incarnate this classic shoe to my collection some time ago. T-shirt wygrzebałam z głębi szafy. Logo już dość mocno się sprało i popękało, ale może właśnie dlatego dobrze współgrało mi z całością?


_____This t-shirt I scratched up from the deep of my wardrobe. Logo is very clobbered and it cracked, but maybe that's why it was good connection with the rest of stylization?

t-shirt - Nike Sportswear
futro / faux fur - vintage
spodnie / pants - Zara
buty / shoes - Nike Cortez "Forrest Gump"


fot. Michalina Pryśko

You Might Also Like

0 komentarze