Pale PinkJeden z ostatnich weekendów był dla mnie i Iwony, z którą znamy się już ładnych parę lat, a po raz pierwszy udało nam się w końcu zgrać na wspólny projekt (nie jest to łatwe, bowiem Iwona, w internetach znana bardziej jako Veinitive, pochodzi z Wrocławia) bardzo intensywny. Ta sesja wraz z video jest jedną z trzech, którą zrealizowałyśmy.

_____


One of the lasted weekends was for me and Iwona which whom we known each other for some years, but we did our combined project for the first time (it's not was, because Iwona better known in the Internet as Veinitive, comes from Wroclaw) was very intensive.
W roli głównej wystąpił różowy, przepiękny set z najnowszej kolekcji adidas Originals. Zakochałam się od razu po wyjęciu z folii. Pale pink króluje już od kilku sezonów i królować będzie nadal. 

_____


The main role was pink, gorgeous set from the newest adidas Originals collection. I fell in love in it just after taking it out from the foil. Pale pink reigns from some seasons and it will still reigns.
Bluza to oversize'owy, techniczny majstersztyk. Prosty projekt z częściowo zaprintowanym rozcięciem na boku i golfem. Rewelacja. Miękka i przyjemna w dotyku, połączenie bawełny z poliestrem.

_____

Sweatshirt is an oversize, technical masterpiece. Simple project with partly printed cut on the side with turtleneck. Revelation. Soft and nice in touch, connection of cotton with polyester.
Poliestrowa spódniczka "szyta w trójkąty". Dzięki takiemu, a nie innemu krojowi jest pełniejsza. Zakładki nadają jej objętości, dzięki czemu świetnie "pracuje" w trakcie ruchu.

_____


Polyester skirt "sewed in triangles". Thanks to this cutting it's fuller. Pleats gives it volume and thanks to that it "works" great during making moves.


Buty - adidas NMD CS_2 z Primeknitową cholewką i podeszwą środkową wykonaną z pianki Boost. Tyle na razie wystarczy. Więcej opowiedziałam w swojej recenzji, która już wkrótce pojawi się na moim kanale na YouTube -> https://www.youtube.com/channel/UCQXX_l1BAtL2Q0bOmGCFBZA.

_____


Shoes - adidas NMD CS_2 with Primeknit upper and Boost midsole. That's all for now. I said more about it in my latest review which will appear on my YouTube channel really soon.


Jak wspomniałam na początku, zdjęcia to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy. Oto materiał video wykonany i zmontowany przez Iwonę. Podkład muzyczny z kolei wyszedł spod rąk Ovee Sounds i dedykowany jest specjalnie pod ten projekt.bluza / sweatshirt- adidas Originals
spódnica / skirt - adidas Originals
buty /shoes - adidas NMD CS_2


foto/video - Iwona Witiw (Veinitive)
muzyka / music - Ovee Sounds

You Might Also Like

0 komentarze