Trzeci trening z cyklu #heretocreate za nami!

24 czerwca odbył się trzeci trening adidas Women #HERETOCREATE. Tym razem adidas wraz ze wspanialą tancerką Iloną Bekier zabrał nas w magiczny, taneczny świat. Owej magii całemu wydarzeniu z pewnością nadało miejsce i cała oprawa wizualna.


Wydarzenie odbyło się w Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie pod Warszawą. Przed treningiem każda z dziewczyn mogła skorzystać z pomocy makijażystek ozdabiających nasze twarze wszelkimi świecidełkami. Zadbano także o nasze włosy - takich warkoczowych kombinacji jeszcze nie widziałam!


Ponadto na terenie treningu znajdowały się stoiska, na których można było spersonalizować sobie koszulki.Sam trening zaczął się gdy było jeszcze stosunkowo jasno, ale już wtedy można było wczuć się w jego świetny klimat. A gdy zaczęło się ściemniać to już była rewelacja!

Na koniec Ilona wraz ze swoimi tancerkami przygotowały pokaz okraszony efektami specjalnymi. Niby to tylko race, ale efekt był powalający...I choć na początku nie byłam do końca przekonana do sukcesu tego treningu (tylko i wyłącznie w moim odbiorze), bo taneczne czasy już dawno za mną to muszę przyznać, że tak dobrze tańcem bawiłam się ostatnio ładnych parę lat temu. Dziękuję adidas Women, Tailor Made PR, Ilonie Bekier za przypomnienie mi jak wspaniałe jest to uczucie. 
Kolejny trening już 29 lipca!

You Might Also Like

0 komentarze