Sunny afternoon
Ciepłych i słonecznych dni zbyt wiele w te lato nie mamy. Pewnego weekendu mi i Oli udało się złapać trochę promieni, a efekt tego spotkania bardzo widać na zdjęciach._____We don't have much warm and sunny days in this summer. One weekend me and Ola caught some sun rays which effect you can see on the pictures.Tym razem postawiłam na luźną, męską koszulę w niebiesko-białe paski, którą udało mi się kupić w second-handzie już parę ładnych lat temu. Zdaje się, że jeszcze nawet za czasów liceum, czyli jakieś plus, minus 8 lat temu i muszę przyznać, że świetnie się ma. Burton trzyma jakość.


_____This time I chose loosy, men's shirt in blue and white stripes, which I bought in the second-hand dome years ago. It seems that I bought it when I was in high school, so it was plus minus 8 years ago and I have to admit that it keeps well. Burton has a good quality.


Torebka z kolei to jeden z moich wymarzonych zakupów. Coś, za co zapłaciłam niemałe pieniądze, ale z myślą, że będzie mi służyć na lata. Czarna, klasyczna, wykonana z cielęcej skóry najwyższej jakości. Czego chcieć więcej?


_____Bag is one of my dream purchases. Something for what I paid pretty large money, but with thought that I will use it for years. Black, classic, made of high quality calf leather. What can I have more?


Spodnie? Zara, model mom fit w jasnym kolorze. Szukałam takich od kilku ładnych lat! Bardzo lubię ich luźną formę.


_____Pants? Zara, mom fit model in light blue colour. I was looking for jeans like this from some years. I really like it's loosy form.


No i nareszcie buty. Jeden z moich ostatnich nabytków. Bardzo futurystyczne i bardzo wygodne. Balenciaga Speed Trainers wzbudziły wiele kontrowersji i w większości przypadków pozytywnych emocji gdy tylko pojawiły się na rynku. Gdy je kupiłam dostępne były jedyne dwie wersje kolorystyczne - czarna i biała. W tym momencie sieć obiegają bordowe, szare, zielone... Możecie spodziewać się, że na moim kanale na YouTube'ie już niebawem powiem o nich kilka słów.


_____Shoes, at last. One of my last purchases.  Very futuristic and very comfortable. Balenciaga Speed Trainers aroused a lot of controversy and positive emotions in the most of cases when it appeared on the  market. When I bought them there was only two colorways - black and white. The Intrenet rounded burgundy, grey, green at this moment... You can expect that I will say some words about it on my YouTube channel soon.Czas i na detal. Wisiorek, który mam na sobie to ręczna robota jubilerska. Z racji tego, że nie mogłam nigdzie w sklepach znaleźć takiego cuda wykonanego ze złota, postanowiłam zanieść stare złoto do stopu, a z niego jubiler uformował mi to co sobie wymarzyłam.


_____It's time for a detail. Pendant which I wear is hand-made jeweler's work. Due to that I couldn't find anywhere in the shops marvel like this made of gold I decided to find old gold to  alloy and jeweler formed what I cherish from that.koszula / shirt - BURTON (second-hand)
spodnie / jeans - ZARA
buty / shoes - Balenciaga Speed Trainers
torebka / bag - A.P.C. PARIS
pasek / belt - no name
wisiorek / pendant - DIY

fot. Aleksandra Graff

You Might Also Like

0 komentarze