Let's make some changes!


Przyszedł czas na nowy post, a wraz z nim czas na kilka zmian. Niby małych, a jednak dla mnie dużych. O czym mowa? Wyjaśnienie znajdziecie na moim Instastory (klik). Tutaj po krótce tylko napiszę o czym mowa.


Postanowiłam podzielić swoje działania na Instagramie, w związku z czym dotychczasowe konto obejmować będzie działania modowe, związane z recenzjami butów itp. Drugie (ilonasiok_sport), do którego subskrybowania serdecznie zapraszam, jak sama nazwa wskazuje zawierać będzie wszystkie treści sportowe, a więc i sportowe sesje zdjęciowe, sportowe stylizacje, recenzje butów biegowych i treningowych, a także przepisy i wiele, wiele innych. Fanpage na chwilę obecną pozostaje jeden, bez zmian, natomiast zmiany będą dokonywane w drugiej kolejności także tu, na blogu. O tym będę na bieżąco informować.


Okej! To tyle z ogłoszeń parafialnych, przejdźmy zatem do posta. Wraz z Iwoną, którą już bardzo dobrze zapewne znacie zrealizowałyśmy zdjęcia oraz video w trakcie jednego z moich 4 co tygodniowych treningów. Zaczęłyśmy od kilku przykładowych ćwiczeń na nogi, pośladki i brzuch znajdujących się w moim aktualnym planie treningowym.


Jak widzicie poza przysiadem kulturystycznym aktualnie wykonuję również wykroki z obciążeniem.
Intensywnie pracuję także z wyciągiem dolnym. W bok, po skosie czy do tyłu. Wszelkie kombinacje.
A gdy nie ma na siłowni maszyny do uginania nóg, wyciąg dolny ratuje sytuację!No i ćwiczenie przy którym udało mi się zaliczyć największy dotychczas progress kilogramowy - hip thrust. Obecnie na liczniku 70 kg.
Brzuch z kolei to u mnie plank klasyczny i na prostych rękach, skłony, scyzoryki, podnoszenie nóg do kąta 90 stopni, świece itp.


Staram się nie pomijać także rozciągania, przynajmniej 10 minut po każdym treningu.


Wszystkim osobom z Trójmiasta, szczególnie z Gdańska serdecznie polecam siłownię, na której spędzam ogromną ilość czasu - ToneZone. To właśnie tam zrealizowałyśmy ten materiał, a i w planach są kolejne. Stay tuned!


bluzka - adidas women
biustonosz sportowy - adidas women
legginsy - adidas women  
buty - adidas PureBoost X ATR


fot. Iwona Witiw (Veinitive)

You Might Also Like

0 komentarze