Autumn is...pinkLato nas nie rozpieszczało, za to jesień już tak. W pewien piątkowy, słoneczny dzień wraz z Michaliną postanowiłyśmy zrobić kilka strzałów w gdańskim Wrzeszczu. Oto efekt.

_____


Summer didn't spoil us, but autumn does. One sunny Friday Michelin and me decided to make some shoots. That's effect.

I krótko - co mam na sobie. Bawełniana prochówka, czyli ponadczasowy płaszcz, który według mnie powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety. Do tego t-shirt marki by Parra. Jakość? Pierwszorzędna, serio.


_____Shortly - what I wear. Cotton trench coat, timeless coat which in my opinion every women should have in her wardrobe. Additionally by Parra t-shirt. Quality? Prime.


Szare chinosy w delikatną kratkę to spodnie, które pasują właściwie to wszystkiego. Do tego torebka A.P.C. PARIS i dodatki, którymi podkręciłam całą stylizację - okulary komono i Stan Smith'y z "Pastel Pack'u" w fajnym, pastelowo różowym kolorze. Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia!

_____


Grey chinos in delicate chequuered pattern which matches practically to everything. Additionally A.P.C. PARIS bag and accessories by which I tweaked the whole stylization - KOMONO sunglasses and Stan Smith's from "Pastel Pack" in cool, pastel pink colour. I fell in love with them at first sight!


płaszcz / coat - H&M
t-shirt - by Parra
spodnie / pants - ZARA
torebka / bag - A.P.C. PARIS
buty / shoes - adidas Stan Smith
okulary - KOMONO


fot. Michalina Pryśko

You Might Also Like

0 komentarze